Uzay biyoteknolojisi içeceği “Çin’den, ilk uzay çayı”

Uzay biyoteknolojisi içeceği olarak Çin, ilk uzay çayını 2014-2015 Çin Guangdong 21. Yüzyıl Deniz İpek Yolu Uluslararası Fuarı sergileyeceğini ilan etmişti. 2015’teki bu haberin teferruatı şöyledir;

Uzaydaki astronotların kahvaltısında çay da olacak!

Astronotların içeceği çay, “Xiao Ao Tapınağı” siyah çayı olacak. Çaydaki hammaddeler, stres optimizasyonu yoluyla 3-6 ay süren karşılaştırma, seçme, araştırma ve geliştirme, üretimden elde edilen en gelişmiş özütleme ve birkaç formül ve deneyi kullanılıyor.

Beijing(Pekin) Xiao Ao Temple biotechnology Co., Ltd. şirketi kendini, ağırlıklı olarak biyoteknoloji havacılık ürünlerinin geliştirilmesi ve uygulanması için uzayda çalışmak için insan sağlığına adamış durumda… “Uzay içeceği”, Çin havacılığının Chen Shanguang başkan yardımcısı tarafından geliştirilen ve havacılık uygulamasındaki boşlukları dolduran ilk nesil çay. İkinci olarak da, Çin çayının yüksek sağlık kaliteside tasdik edildi.

Bu Çay Sergisi, Beijing Xiao Ao Temple biotechnology Co., Ltd.‘yu Expo’ya katılım için katılımcı olarak başarıyla davet ediyor.

Endüstriyel yenilik alanının sergileyen katılımcıları olarak, Beijing Xiao Ao Temple biotechnology Co., Ltd. “havacılık kalitesi” nin ciddi bir çay, çay krema ve sağlık çay içeceği sergileyecek.

Gıda beslenme ve mühendislik laboratuvarı Chen Bin ve hava kuvvetleri genel hastane sindirim uzmanı ve profesör Mao Gaoping‘in Çinli astronot merkezi direktörü sergiye konuşmacı olarak katılıyor… ve “Çay ve Uzay Biyoteknolojisi Uygulamaları” nı yapacak.

Bu çay sergisi, tüm çay işletmelerini “God11 astronotlarının kırmızı çay malzemesi seçimi” faaliyetlerine katılmaya davet ediyor.

Kaynak: 2014-2015 China Guangdong 21st Century Maritime Silk Road International Expo (Çin Guangdong 21. Yüzyıl Deniz İpek Yolu Uluslararası Fuarı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir